Akademi Tanı Laboratuvarı  Anasayfa İletişim
Akademi Tanı Laboratuvar'ına Hoşgeldiniz!
Araştırmalar
Yeni bir antioksidan; Melatonin.Melatonin beyin tarafından sentez edilen (pineal bez) bir hormondur.
Bu ayki konuğumuz Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Turgut Ulutin, kendisiyle Genetikteki Gelişmelerle ilgli bir söyleşi yapacağız.

Tüm Gelişmeler


Değerli Üyemiz,

Akademi Tıbbi Tahlil Laboratuarı olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Her geçen gün sizinle birlikte daha da büyüyen kurumumuz sizlere çok özel bir iletişim kartı hediye ediyor.

Artık Akademi Tıbbi Tahlil Laboratuar üyeleri içerisinde birçok sosyal ve sağlık asistans hizmetlerinin bulunduğu Akademi Tıbbi Tahlil laboratuarı Kurumsal İletişim Kartı’na sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaklardır.

Akademi Tıbbi Tahlil laboratuarı, siz kıymetli müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak, sağlık ve sosyal alanda en iyi hizmeti almasını sağlayacak olan bu sistemi, iletişim organizasyonu yapan HS Group ile birlikte sunmaktadır.

Akademi Kurumsal İletişim Kartı ile sağlayacağınız en önemli avantaj HS Group’un 44 44 118 nolu çağrı merkezi olacaktır. Kartınızda bulunan ilk dört numarayı 44 44 118 nolu çağrı merkezindeki operatöre ilettiğiniz takdirde HS Group çağrı merkezi sizi Akademi Kurumsal İletişim Kartı üyesi olarak algılar ve hizmeti en iyi şekilde almanızı sağlar.

Peki 44 44 118 Nolu çağrı merkezi ne işe yarar?

Çağrı merkezimizi aradığınız takdirde;
  • Tıbbı Danışmanlık; 7 gün 24 Saat sağlıkla ilgili bilgi sahibi olmak veya danışmak istediğiniz her türlü konu hakkında telefonun ucundaki doktorumuzdan bilgi alabilirsiniz.
  • Acil Müdahale Ambulansı; 7 gün 24 Saat acil durularınızda tam donanımlı kırımızı şeritli ambulans hizmetinden bir yıl boyunca sınırsız ve limitsiz faydalanabilirsiniz. (suda boğulma, Trafik kazası, Terör, sabotaj, Kurşunlanma, İntihar girişimi, Tecavüz, Yüksekten düşme, Ciddi iş kazaları, Uzuv kopmaları, Elektrik çarpması, Donma Soğuk çarpması, Isı çarpması, Ciddi yanıklar, Ciddi göz yaralanmaları, Zehirlenmeler, Ciddi alerji, Anafilaktik tablolar. Omurga ve Alt ekstremite kırıkları, Dekomprasyon hastalığı (dalgıç hastalığı) Kalp krizi ve ritim bozuklukları. Hipertansiyon krizleri. Astım krizi ve Akut solunum problemleri, şuur kaybına neden olan her türlü durum. Ani felçler, ciddi genel durum bozuklukları, Yüksek ateş (39,5 ve üzeri) Diyabetik ve Üremik koma, Genel durum bozukluğunun eşlik ettiği dializ hastalığı. Akut batın, Akut masif kanamalar. Menenjit; ensefalit. Biyen apsesi, Renal kolik. Akut psikotik tablolar. Migren veya kusma, şuur kaybıyla beraber gelen baş ağrıları. Yeni doğan komalan. Başlamış doğum faaliyeti (su kesesinin boşalması)
  • Anlaşmalı Kurumlardan İndirimler; 44 44 118 nolu çağrı merkezimizi aradığınız takdirde çözüm ortağımız HS Group’un anlaşmalı kurumlarından rezervasyon yaptırabilir, indirim avantajı edinebilirsiniz.
  • Yol Yardımı; Aracınızda meydana gelen kaza yada arızlarda çağrı merkezimizi arayarak İstanbul ili sınırları içerisinde oto kurtarıcı-çekici hizmetini ücretsiz olarak edinebilirsiniz. ( Bu hizmetimiz 250 YTL’ye kadar teminat altındadır.)
  • Eve Acil İlaç Temini; 7 gün 24 Saat eczaneden reçetesiz alınabilen ilaçlarınızı ev veya işyerlerinize özel kurye hizmeti ile edinebilirsiniz. (Bu hizmetimizde organizasyon ücretsiz olup üyemiz, ilaç ücretini ve indirimli kurye hizmetinin ödemesini gerçekleştirecektir.)
  • Özel Gün Yemek İndirimi; Özel gün kutlamalarında evlilik yıldönümü yada doğum günlerinizde anlaşmalı restoranlarımızda % 50 indirim ve ücretsiz transport hizmeti edinebilirsiniz. (Transport hizmeti 48 saat önceden randevu almak kaydıyla tek noktadan ve İstanbul sınırları içerisinde geçerlidir.)
  • Telefonda Bilgi ve Danışmanlık; Çağrı merkezini arayarak her tür konuda bilgi alabilir telefon numarası öğrenebilir, tiyatro, sinema gibi eğlence aktiviteleri hakkında fikir edinebilirsiniz.
  • Eve Bilet Teslimi; Üyelerimiz adına THY (yurtdışı uçuşlarında) Ulusoy, Varan ve İDO feribot bilet rezervasyonları yapılıp biletler temin edilerek üyemizin adresine ücretsiz teslim edilir.

Sadece yapmanız gereken tek şey 44 44 118 ‘i aramanızdır.
Aramıza hoş geldiniz…
Saygılarımızla,


Kurumsal | Testlerimiz | Araştırmalar | Linkler | Haberler | Site Haritası | İletişim


  Akademi Tanı Laboratuvarı
Valikonağı Cd Şakayık Sk Park Palas Ap.
No:67/3 Nişantaşı/İstanbul
Telefon: 0212 225 79 34   
E-Mail: akademi@akademitani.com