Akademi Tanı Laboratuvarı  Anasayfa İletişim
Akademi Tanı Laboratuvar'ına Hoşgeldiniz!
Araştırmalar
Yeni bir antioksidan; Melatonin.Melatonin beyin tarafından sentez edilen (pineal bez) bir hormondur.
Bu ayki konuğumuz Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Turgut Ulutin, kendisiyle Genetikteki Gelişmelerle ilgli bir söyleşi yapacağız.

Tüm Gelişmeler

KURUMSAL

Akademi Tanı Laboratuvarı 1993 yılında İstanbul'da modern ve çağdaş bir ortamda bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Geride kalan 13 yıl içerisinde bu ilkelerden taviz vermemiş olan kuruluşumuz ilk günkü heyecanını koruyarak geleceğe olan yürüyüşünü sürdürmektedir.

Merkezimiz Klinik Biyokimya, Mikrobiyoloji, Hematoloji, İmmünoloji, Endokrinoloji, Toksikoloji, Patoloji ve Genetik alanlarında hizmet vermektedir. Bu hizmet merkezimiz de sorumlu bir uzman, deneyimli teknik ekip ve danışmanlar tarafından yürütülmektedir.Akademi Laboratuvarının pek çok sigorta ve kurumla anlaşması bulunmaktadır.

Sağlık konusunda hastalarımız için bir çözüm merkezi olmayı hedefliyoruz. Hedefimiz kesin sonucu en kısa zamanda hastanın hizmetine sunmaktır. En önemli başarı kriterinin hasta memnuniyeti olduğunu biliyor ve bu nedenle geri bildirimlere önem veriyoruz. Bu bağlamda fiyat politikamız da ulaşılabilir olmayı amaçlıyoruz.

Akademi Laboratuvarı butik hizmet veren bir laboratuvar olup tahlilleri pazar hariç haftanın her günü çalışır, kısa sürede sonuç verir, istenildiğinde ev yada ofisten elemanlarımız, ücretsiz ulaşım ve ücretsiz kan alma hizmetini de vermektedirler.

Akademi laboratuvarına bir kez gelen hasta merkezimizden Akademi dostu olarak ayrılır.


Kurumsal | Testlerimiz | Araştırmalar | Linkler | Haberler | Site Haritası | İletişim


  Akademi Tanı Laboratuvarı
Valikonağı Cd Şakayık Sk Park Palas Ap.
No:67/3 Nişantaşı/İstanbul
Telefon: 0212 225 79 34   
E-Mail: akademi@akademitani.com